TOP 5 książek związanych z aranżacją wnętrz – zestawienie

W dzisiejszym artykule przedstawimy 5 – naszym zdaniem najciekawszych książek związanych z aranżowaniem wnętrz. Zaprezentowane propozycje są dedykowane zarówno początkującym designerom, jak i tym nieco bardziej doświadczonym. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem!

Wielka księga inspiracji – Ewa Rokitnicka

„Wielka księga inspiracji” od wydawnictwa „Egmont” autorstwa Ewy Rokitnickiej to jedna z najciekawszych i najbardziej popularnych pozycji z serii „Handmade”. Ceniona w branży autorka na ponad 300 stronach zamieściła ponad 70 rzetelnych i skonkretyzowanych instrukcji ukazując krok po kroku poszczególne metody kreowania prostych, tanich oraz atrakcyjnych i nowoczesnych metod aranżacyjnych na ożywienie danego wnętrza. Ewa Rokitnicka tworząc swój poradnik zaprosiła do współpracy popularne ekspertki – Annę Jakubowską oraz blogerkę – Olgę Woźnicką.

Homebook design vol 5 – Anna Poprawska

„Homebook design vol 5” to unikalne zestawienie 30 projektów pochodzących z 30 różnych pracowni cenionych na całym świecie. Autorka Anna Poprawska jako kryterium i motyw przewodni postawiła kompozycje nieszablonowe i innowacyjne. Album urozmaicony merytorycznymi, acz przystępnymi opisami to dowód na fakt, iż współcześni designerzy sięgają po coraz odważniejsze rozwiązania z uwzględnieniem współczesnych potrzeb oraz trendów. Pozycja pochodząca od wydawnictwa „Domodi” to aranżacyjna podróż do przyszłości po śladach lekkiego i ciekawego pióra cenionej ekspertki.

balkon

Aranżacje wnętrz – SDM

Lektura pochodząca od wydawnictwa SDM to zbiór pomysłów różnych autorów cenionych w świecie designu. Poradnik podpowiada w jaki sposób zaplanować stylowe i gustowne mieszkanie przy pomocy konkretnych projektów. Czytelnik dowie się m.in. jak poprawnie dobierać kolory, na czym polega wykorzystywanie złudzeń optycznych oraz jak skutecznie kreować architekturę poprzez budowanie oświetlenia. W książce zawarto także opis poszczególnych pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, salon i sypialnia z uwzględnieniem ich kluczowych funkcji. Duży wybór dekoracji dostępny na https://obrazynasciany.pl/. Jest to doskonała propozycja dla początkujących designerów, którzy wciąż szukają własnego stylu i poczucia estetyki.

Interior Design Inspirations – Jacobson/Koenemann

Debiutancka część szeroko zakrojonej serii pt. Interior Design Inspirations to odpowiedź na potrzeby współczesnych designerów bazujących na nieco bardziej odważnych trendach aranżacyjnych oraz recepta na kreowanie nowych – często zaskakujących stylów. Lektura zawiera zbiór oryginalnych i w pełni profesjonalnych projektów związanych z aranżowaniem domów jednorodzinnych, apartamentów oraz loftów. W dziele autorstwa ekspertów – Jacobsona oraz Koenemanna poznamy tajniki tworzenia wnętrz ultranowoczesnych oraz minimalistycznych.

domki

Zaklinacze wnętrz – Ann Maurice

Ann Maurice to popularna prezenterka telewizyjna z Wielkiej Brytanii. Znana z serii nader lubianych programów dotyczących aranżowania wnętrz postanowiła napisać poradnik ukazujący zdroworozsądkowe podejście do dekorowania oraz aranżowania prostych przestrzeni. „Zaklinacze wnętrz” to książka ugruntowana na tanie i radykalne zmiany związane z przygotowaniem mieszkania do sprzedaży. Jest to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych.

Sprawdź także produkty firmy REX na https://plytki.pl/kategoria-produktu/rex/

Autor: Emila Janicka

Studentka architektury, publikuje ciekawe treści w naszym serwisie szczególnie o projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Jej ulubionym tematem są nowoczesne sposoby na wystrój wnętrz.

Udostępnij
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/car02/public_html/algunasplantasraras.com/wp-includes/functions.php on line 4344